На Львівщині реалізовують проєкти за кошти секторальної підтримки ЄС

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня прозвітували про стан реалізації кожного з проєктів

Сьогодні, 11 грудня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського, відбулась нарада із виконавцями проектів, що реалізовуються на Львівщині за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Про це повідомляє ЛОДА.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня прозвітували про стан реалізації кожного з проєктів, а також озвучили наявні проблеми щодо ритмічності фінансування та проведення будівельних робіт та закупівель. Станом на сьогодні повністю реалізовані 2 проєкти:

– Розвиток дорожньої інфраструктури в с.Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області;

– Підвищення рівня облаштування сільської місцевості, сфери життя, діяльності та побуту селян на території Звенигородської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

За результатами наради Василь Лозинський доручив виконавцям проектів активізувати роботу щодо реалізації проектів у 2019 році, а також заздалегідь врахувати основні помилки щодо їх реалізації у 2020 році.

Зазначимо, що загалом на Львівщині передбачено реалізацію 14 проєктів за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС на суму 181,4 млн грн. Більшість з них реалізовують структурні підрозділи Львівської ОДА, спільно з органами місцевого самоврядування, науковими та громадськими організаціями області. 2 проєкти область реалізує спільно із Міністерством освіти та науки України та Мінрегіоном.

 

 

 

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі