На Львівщині реконструюють заклад первинної медико-санітарної допомоги

Заклад первинної медико-санітарної допомоги реконструюють за 1 227 780 грн.

На реконструкцію приміщень закладу первинної медико-санітарної допомоги в селі Суховоля, Бродівського району, Львівської області передбачено 1 млн 227 тисяч гривень.

Відповідний тендер з’явився сьогодні, 5 жовтня, на сайті Prozorro.

Власне, замовником робіт виступило Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації, запропонувавши очікувану вартість робіт близько 1,2 млн грн.

Згідно тендерних даних, кошти передбачені на загальнобудівельні роботи, водопостачання та водовідведення, електромонтажні роботи, пожежну сигналізацію та оповіщення, систему опалення та вентиляції.

Зазначають, що якісні та технічні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів  із захисту довкілля.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій визначений до 9 жовтня, технічні роботи, передбачені документацією, виконавець має завершити до кінця 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що до 31 грудня 2019 року має з’явитися заклад первинної медико-санітарної допомоги у с. Шегині Мостиського району Львівської області. Як стало відомо, торги відмінили у зв’язку з відсутністю поданих пропозицій.

Між іншим, Соломія Пилип, головний спеціаліст економічно-договірного відділу Управління капітального будівництва Львівської ОДА, вказала, що до кінця 2019 року в області планують збудувати 43 амбулаторії.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі