На Львівщині розмитнили майже 5 тисяч “євроблях”

Загалом оформлено 7 248 транспортних засобів громадян.

Львівщина побила свій же рекорд із кількості розмитнених автомобілів за добу. Нова цифра – 411 авто. Попередній результат – 355 розмитнених транспортних засобів за добу.

Рекордну кількість транспортних засобів оформили 18 січня у підрозділах митного оформлення Львівської митниці ДФС. За них сплачено 25 млн грн, з них у Пенсійний фонд – понад 14 млн гривень, повідомляє прес-служба ДФС.

Загалом з 25 листопада 2018 року, після внесення змін у податкове і митне законодавство, у Львівській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» оформлено 7 248 транспортних засобів громадян, з них – 4 584 так звані євробляхи.

Як відомо, упродовж 90 календарних днів з дня набуття чинності Законом України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку буде застосовано коефіцієнт 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання. Пільговий період закінчується через 90 календарних днів з дня набуття чинності відповідним законом, а саме − 22 лютого 2019 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі