На Львівщині стартував Осінній Будівельний форум

Сьогодні, 9 жовтня, на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум.

Сьогодні, 9 жовтня, на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Участь в урочистому відкритті взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Традиційний для Львівщини Осінній Будівельний форум є майданчиком не лише для представлення новітніх матеріалів та технологій у сфері будівництва, розвитку енергозберігаючих технологій та інновацій у суміжних галузях, але й місцем для доброї дискусії. Сьогодні на Львівщині спостерігається позитивна динаміка розвитку інфраструктури. В області триває реалізація важливих об’єктів соціальної сфери, серед яких: навчальні освітні заклади, заклади охорони здоров’я, а також спортивні об’єкти. Із розвитком будівельної сфери почав розвиватися не лише ринок будметріалів, але й напрямок навчання та підготовки кваліфікованих кадрів. Сьогодні будівельна галузь потребує впровадження нових ефективних рішень. І в Україні, зокрема у Західному регіоні, є багато компаній, які вже йдуть в ногу з часом. Тож бажаю усім плідної співпраці, адже заклавши хороший фундамент розвитку області, ми тим самим працюємо над розвитком держави», – зазначив Юрій Холод.

Будівельний Форум об’єднує виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни.

На будівельній виставці презентують сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію понад 100 компаній з України та з-за кордону.

Зазначимо, що триватиме форум у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» упродовж трьох днів – до 11 жовтня, у межах яких відбудеться обговорення актуальних питань будівельної галузі, презентації та семінари.

Будівельний форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема департаменту архітектури та містобудування, департаменту паливно-енергетичного комплексу, департаменту міжнародної технічної підтримки та міжнародного співробітництва.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі