На Львівщині триває боротьба проти нелегальних АЗС

З метою перевірок легальності заправок здійснили 224 обстеження на 103 АЗС.

Упродовж серпня-вересня  в області провели активну роботу з ліквідації нелегальних заправок. Відтак, здійснили 224 обстеження на 103 АЗС.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Руслан Ганюк, передає Прес-служба ЛОДА.

Відтак, за результатами перевірок виявили 29 випадків незаконної реалізації пального. Окрім того, склали 27 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень за статтею 164 Кодексу України  про адмінправопорушення та  зареєстрували 2 кримінальних провадження за ст. 204 та ст. 191 КК України.

Під час розслідування 2-х кримінальних проваджень описали понад 32 тис літрів дизпалива, а також обладнання, призначене для заправки автомобілів.

У межах одного провадження двом особам оголосили  підозри у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.1 ст.204 КК України та скерували матеріали до суду.

Щодо другого кримінального провадження тривають активні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС області вдалося викрити діяльність 10 нелегальних автозаправних станцій. Податківці вилучили спеціалізоване обладнання та паливно-мастильні матеріали орієнтовно загальною вартістю 910 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі