На Львівщини тривають активні весняно-польові роботи

Триває посів технічних культур.Триває посів технічних культур.

В області завершили сівбу ранніх зернових, ранніх технічних культур. Триваєпосів культур пізньої групи:  сівба кукурудзи на зерно, гречки. Триває посів технічних культур.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадмінінстрації.

Станом на 13 травня поточного року за всіма категоріями господарств в області посіяно всіх ярих культур на площі 327,1 тис. га, (85% до прогнозу). Кукурудзи посіяно на площі 48,3 тис. га (90 %), гречки 0,3 тис.га (10 %).

Вже посаджено картоплі на площі 92,3 тис. га (98 % до прогнозу), адже картопля – одна з найважливіших продовольчих,  кормових культур.

Овочевих культур посіяно на площі 20,9 тис. га (85% до прогнозу). Вже посіяно технічних культур на площі 68,5 тис. га (71% до прогнозу), в тому числі: соняшника 22,3 тис. га (91%), сої 30,0 тис. га (55%) та інших ярих культур.

Нагадаємо, у 2019 році Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва, передбачивши, зокрема, часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.

Так, сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати компенсацію у 30% від вартості об’єкта, у тому числі вартості обладнання на безповоротній основі тричі на рік.

Для отримання відшкодування необхідно: завершити у поточному році етап будівництва та реконструкції об’єкта; подати повідомлення про намір отримати часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна до 1 квітня, до 1 серпня та до 1 листопада поточного року; заповнити заявку та підготувати документи, з переліком яких можна ознайомитися на спеціальному сайті Мінагрополітики; подати до 5 травня, до 5 вересня, до 5 грудня комісії Мінагрополітики заявку та документи.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі