На Львівщині у звичайній сільській школі, завдяки впровадженню НОП, значно зросла успішність учнів, – Лев Парцхаладзе

У Наварійській школі був зроблений теплий і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах – мотивуючий простір і сучасне обладнання.

У Наварійській школі був зроблений теплий і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах – мотивуючий простір і сучасне обладнання.

Інформує Урядовий портал.

“Раніше в селі Наварія на Львівщині на цьому місці роками стояв довгобуд. А діти були змушені навчатися у непридатних, непристосованих приміщеннях. Тепер тут сучасна школа на 330 учнів з необхідними комфортними умовами для навчання, теплим фасадом та сучасним дизайном за принципами Нового освітнього простору. Діти щасливі тут навчатися, вони стали перемагати на олімпіадах та різних змаганнях. Адже в такій школі дуже легко гарно вчитися, сюди хочеться бігти на уроки”, – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

У Наварійській школі був зроблений теплий і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах – мотивуючий простір і сучасне обладнання. Також тут впроваджені всі необхідні умови для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, щоб вони також могли отримувати якісну освіту на рівні зі всіма учнями. Наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків в Україні впроваджують принципи Нового освітнього простору (#НОП). Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар‘єрність.

“НОП було започатковано у 2016 році у звичайній сільській школі у Путрівці Київської області. Дотепер зміни, які розпочались тоді у закладі, не завершуються. Плануємо, що у найближчі роки НОП буде реалізовано у всіх опорних школах України, а до 2030 року – усі школи та дитячі садки матимуть такий Новий освітній простір”, – додав Лев Парцхаладзе.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі