На Львівщині відбудеться ІІ Форум професійної освіти, участь в якому візьмуть 50 закладів профтехосвіти

В межах цьогорічної програми форуму відбудеться представлення понад 60 професій різних галузей промисловості.

Департамент економічної політики разом з департаментом освіти та науки Львівської ОДА уже напрацювали регіональне замовлення на 2019 рік.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміінстрації.

«Такі заходи як форум професійної освіти важливі тим, що заклади можуть представити свої можливості, а батьки з дітьми змогли ознайомитись з напрямами, які будуть затребувані на ринку. Зараз важливими є профорієнтаційна робота та переконання дітей, що хороший фах і можливість жити достойно важливіші за номінальний диплом. Хочемо переконати, що перш за все важити повинні знання, вміння та можливість реалізуватись», – зазначив під час брифінгу заступник голови львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

В межах цьогорічної програми форуму відбудеться представлення понад 60 професій різних галузей промисловості.

«На цій виставці будуть представлені усі заклади профосвіти, що є на Львівщині. Учні зможуть взяти участь у майстер-класах з різьби по дереву, електрозварювання, оформлення кондитерських виробів, створення зачісок тощо. Важливо підкреслити також зміни в професійній освіті. Адже за останній рік було відкрито 8 навчально-практичних центрів, а загалом їх на Львівщині є 24. Звертаємо увагу учнів та батьків, що професійна освіти зараз дає можливість знайти гідну роботу», – наголосила директор департаменту освіти та науки Любомира Мандзій.

На форумі також відбудуться дискусійні панелі із працедавцями. Зокрема, говоритимуть про впровадження дуальної форми освіти, організацію тренінгів для майстрів-наставників та процедуру перепідготовки майстрів виробничого навчання на підприємствах.

ІІ Форум професійної освіти відбудеться у четвер, 18 квітня, із 11:00 до 17:00 у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО», що на вул. Щирецькій, 36.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі