На Львівщині відбулася церемонія нагородження переможців Рейтингу “Сумлінні платники податків – 2017”

Переможцями визначено 5 суб’єктів підприємницької діяльності у Львівській області.

Сьогодні, 10 жовтня, у Львівському будинку вчених відбулася церемонія нагородження переможців обласного туру Рейтингу “Сумлінні платники податків – 2017”.

Повідомила прес-служба ЛОДА.

Відтак, відбувся щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», заснований Асоціацією платників податків України в 2011 році. «Вищою Рейтинговою Комісією визначено переможцями Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» 5 суб’єктів підприємницької діяльності у Львівській області», – зазначено в повідомленні.

Засновники церемонії наголошують, що метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі.

Зазначають, що Рейтинг відбувається у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

Серед основних номінацій: агропромислова галузь, будівництво і девелопмент, культура та спорт, інформація і телекомунікації, охорона здоров’я та соціальний захист, промисловість, науково-технічна діяльність, торгівля, фінансова і страхова діяльності та багато іншого.

Роман Филипів, директор департаменту економічної політики, розповів про підвищення темпів економічного зростання на Львівщині: «Ще у 2016 році ми розпочали роботу по супроводу інвестиційних проектів, зараз ми розпочали роботу по супроводу експортерів, намагаючись допомогти тим бізнесменам та суб’єктам господарювання, які виходять на зовнішні ринки і здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.  Ми прагнемо, щоб усі на території Львівської області відчували підтримку влади та не мали жодних перешкод у межах здійснення своєї господарської діяльності».

Окрім того, Роман Филипів наголосив на тому, що вже 2 роки поспіль спостерігається зростання промислового виробництва, а також зберігається темп надходження податкових платежів до усіх бюджетів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі