На Львівщині відкрили два оновлених сервісних центри МВС

Загалом працює вже 6 модернізованих центрів.

Сьогодні, 23 жовтня, на Львівщині презентували два нових сервісних центри МВС. Один – у м. Червогоград, інший – у м. Самборі. Презентація відбувалася паралельно, за допомогою скайп-зв’язку.

«Від сьогодні люди в цих містах зможуть справді отримувати якісні послуги за прозорими процедурами в оновлених приміщеннях. Тут будуть абсолютно мінімізовані або ліквідовані корупційні ризики. Будь-який мешканець зможе прийти сюди, отримати якісну консультацію, заплативши за неї винятково те, що зазначено на державному рівні», – виступила на відкритті Оксана Томашук, заступник керівника апарату ЛОДА.

Тут громадяни зможуть отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

«Сервісні центри нового взірця МВС України – це є комплекс заходів, які спрямовані на надання клієнтам якісного, цивілізованого сервісу, який є прозорий і зрозумілий для кожного користувача. Перш за все, ми оновили інтер’єр приміщення і зробили так званий open-space офіс. Зараз і наш клієнт, і працівник перебувають в одному приміщенні, що зводить до мінімуму будь-які корупційні прояви. Кожне робоче місце нашого адміністратора облаштоване камерами, за допомогою яких можна дивитися за якістю надання послуг. Одночасно в кожному сервісному центрі є веб-камери, де кожен відвідувач може подивитися, чи є зараз черги. На вході клієнтів зустрічає на рецепції наш працівник, який надає потрібну інформацію», – інформує Олександр Плашовецький, директор Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Зокрема, нові сервісні центри є інклюзивними, тут існує послуга Bookcrossing: у залі очікування є поличка із книгами, які можна читати, сидячи в черзі. Також для дітей, що прийшли з батьками, облаштований спеціальний куточок.

«Крім того, у нас запроваджена електронна черга. Взамін колишнім довготривалим депресивним очікуванням в колишніх МРЕВ ДАІ, в нас цей процес очікування впорядкований. Людина може дізнатися, скільки їй треба чекати, а в цей час можна скористатися послугою Bookcrossing. Також, згідно з новими ДБН, передбачені всі необхідні вимоги для людей з особливими потребами: в нас є пандус, кнопка виклику та окремі вбиральні», – додає Олександр Плашовецький.

Приміщення під новий центр МВС у Червонограді надав ПриватБанк. Тому його не будували з нуля, лише проводили ремонт. Зі слів Олександра Плашовецького, оренда приміщення повністю відшкодовується за кошти громади міста.

«Програма була розроблена керівництвом сервісного центру, фінансову підтримку забезпечила територіальна громада. Дана програма була підтримана депутатами Червоноградської міської ради і на цей рік на оренду було передбачено 50 тисяч гривень і 200 тисяч гривень на поточний ремонт, тому що фактично будівництво не відбувалось», – пояснює заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко.

За день сервісний центр МВС у Червонограді обслуговує від 80 до 100 осіб. Працює у такому центрі 9 людей.

Додамо, загалом у Львівській області оновлено вже 6 сервісних центрів МВС. Ще чотири працюють у Львові, Новояворівську, с. Червоне Золочівського району та с. Стрільбичі Старосамбірського району.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини