На Львівщині відкрили сьомий сервісний центр МВС нового взірця

Також сьогодні виповнилася третя річниця сервісним центрам у державі.

7 листопада, у місті Стрий відбулося відкриття сервісного центру МВС нового взірця. Він став сьомим у списку оновлених центрів Львівщини.

“Сьогодні у нас подвійне свято. Окрім відкриття нового сервісного центру у Стрию, маємо ще третю річницю сервісним центрам у державі. Сервісні центри МВС нового зразка – це сукупність кардинальних змін в наданні сервісних послуг державою”, – виступив на відкритті пояснив Олександр Плашовецький, директор Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Як і в інших оновлених сервісних центрах, тут повністю модернізували процес надання послуг, в порівнянні із колишніми МРЕВ.

“Всі ми пам’ятаємо ті довжелезні черги, в яких доводилося стояти раніше та бігати з одного кабінета до іншого. В нас же працює принцип одного вікна, клієнт може звернутися до нашого працівника і отримати послугу від початку і до завершення. У нас запроваджена електронна черга. А в час очікування можна скористатися послугою Bookcrossing, для малюків є дитячий куточок. Також в нових сервісних центрах передбачені всі необхідні умови для людей з особливими потребами: в нас є пандус, кнопка виклику та окремі вбиральні. Загалом на меті оновлення сервісних центрів – скорочення часу надання послуг. Наша планка: до двох годин реєстрація, до півгодини – обмін посвідчення водія та видача довідки про несудимість”, – розповів Олександр Плашовецький.

Оновлений сервісний центр обладнаний камерами, для спостерження за роботою працівників. А їх у сервісному центрі Стрия – 10, включно із начальником Василем Надбережним.

“Найголовніше – щоб люди бачили, як їх приймають і були задоволені роботою працівників. Все відкрито, все прозоро. Ми старалися частково зберегти в колективі людей, які працюють з 90-х років, тому працівники в нас досвідчені”, – додає Василь Надбережний.

Сервісний центр у Стрию розміщений за адресою вулиця Багряного, 4. Власники торговельного пасажу надали в оренду приміщення під Сервісний центр на пільгових умовах, за 1 гривню на рік.

Додамо, що на черзі залишається оновлення іще одного сервісного центру на Львівщині – в місті Дрогобич.

“Напевно, ми матимемо можливість його відкрити вже наступного місяця”, – інформує Олександр Плашовецький.

Нагадаємо, в сервісних центрах МВС громадяни зможуть отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, реєстрація номерних знаків, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі