На Львівщині встановили ліміти на використання природних ресурсів

Порядок передбачає (і передбачав з 2012 року) встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення.

У вівторок, 12 березня, під час чергової сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення яким затверджено в новій редакції в Порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення».

Про це сьогодні, 13 березня, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

22 березня 2018 року Верховною Радою України  внесено зміни до Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, яким надано повноваження облдержадміністраціям в частині спеціального використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, передбачених статтею 9-1 (до 22.03.2018 такими повноваженнями були наділені територіальні органи Мінприроди).

У зв’язку з зазначеним вище, виникла необхідність внести зміни до рішення Львівської обласної ради від 3 липня 2012 №558 «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення», виклавши такий порядок з урахуванням наданих повноважень.

Порядок передбачає (і передбачав з 2012 року) встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення відповідно до ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»: у природоохоронних цілях;
у науково-дослідних цілях; в оздоровчих та інших рекреаційних цілях; в освітньо-виховних цілях; для потреб моніторингу навколишнього природного середовища; на заготівлю деревини в порядку рубок формування та оздоровлення лісів, проведення інших рубок та робіт, не пов’язаних із веденням лісового господарства; на заготівлю лікарських та інших цінних рослин, їх плодів, соків, деревної зелені, сіна; на випасання худоби; на рибальство; на використання орних земель; на інші види використання, які не суперечать цільовому призначенню і режиму територій та об’єктів ПЗФ.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі