На Львівщині за майже 90 мільйонів гривень збудують два гуртожитки

Завершити будівельні роботи планують до липня 2020 року.

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління планує збудувати гуртожиток у селі Старичі Яворівського району та у селі Липники Пустомитівського району.

Відповідні тендери розміщені на майданчику держзакупівель Prozorro.

У Старичах, у військовому містечку №25, планують витратити на будівництво 44 млн 553 тисячі гривень. У Липниках вартість майбутнього гуртожитка становить 42 млн 770 тис. гривень. Збудують його у військовому містечку №6.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 28 квітня. Аукціони відбудуться 2 травня. Головним критерієм вибору переможців стане ціна. Завершать всі роботи до 15 липня 2020 року.

Нагадаємо, що у Липниках вже оголошували тендер на будівництво гуртожитка. Зараз триває кваліфікація переможця аукціону. Очікує рішення замовника товариство “УкрЄврокрівля”. Згідно з даними YouControl, підприємство зареєстроване у місті Дніпрі. Керівником є Вячеслав Трубіцин. За останні три роки з компанією пов’язано майже 30 кримінальних судових справ. Загалом підприємство існує понад 14 років.

Зазначимо, що основним видом діяльності товариства є будівництво житлових і нежитлових приміщень. Також воно займається неспеціалізованою оптовою торгівлею та ландшафтними послугами.

Тендерну пропозицію щодо гуртожитка у Липниках подавало ПП “Енергоекосервіс”, але замовник відхилив її через недотримання умов документації.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі