На Львівщині замінять конструкції дорожнього одягу на автомобільних дорогах

Очікувана вартість витрат на виконання таких робіт – 77 360 843 гривень.

Служба автомобільних доріг у Львівській області планує замінити конструкції дорожнього одягу на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Очікувана вартість витрат на виконання таких робіт – 77 360 843 гривень.

Для уточнення, дорожній одяг – це одно- або багатошарова конструкція проїзної частини автомобільної дороги, яка сприймає навантаження від транспортних засобів і передає його на ґрунт земляного полотна.

Нагадаємо, що причиною заміни дорожнього одягу може бути поганий стан старого покриття (дуже потріскане і має багато вибоїн), що вказує на суттєву втрату міцності матеріалів покриття, або ж збільшення товщини покриття. І хоча такі роботи вважають поточним дрібним ремонтом, замовник все одно повинен забезпечити усі умови дотримання нормативних рівнів впливу можливих шкідливих чинників на довкілля, а також забезпечити санітарно-гігієнічні умови утримання населених пунктів.

Також зауважимо, що мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області становить 8378,7 км, з яких автодороги державного значення – 1864,2 км, а автодороги місцевого значення – 6514,5 км.

Сьогодні головною підрядною організацією, яка забезпечує експлуатаційне утримання автомобільних доріг у Львівській області,є дочірнє підприємство «Львівський облавтодор».

На порталі закупівель служба автомобільних доріг зазначає, на які саме роботи буде витрачено кошти. Це розпушення та регенерація існуючих шарів дорожнього одягу та влаштування нових. До цього також враховуються земляні роботи –  розробка та перевезення  грунту.

Аукціон проводитимуть 22 жовтня, а самі роботи із заміни конструкцій дорожнього одягу планують закінчити до 31 грудня 2020 року.

Ольга Яремчук, ІА “Вежа”

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі