На Львівщині запроваджено режим Надзвичайної ситуації

З 00:00 24 березня на Львівщині запроваджено режим Надзвичайної ситуації

Увечері, 23 березня, відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС, на котрому прийнято рішення про запровадження в області режим Надзвичайної ситуації.

“За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, як надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня”, – зазначив Максим Козицький, голова Львівської обласної державної адміністрації.

Комісія ухвалила рішення ввести на території області надзвичайну ситуації із 00:01 24 березня 2020 року. Усі органи переведено у режим роботи у в умовах надзвичайної ситуації.

“Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні”, – наголосив Максим Козицький.

Окрім того, комісія прийняла рішення щодо формування переліку підприємств, що забезпечуватимуть життєдіяльність області.

Відтак, за результатами комісії з питань обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій керівником робіт із ліквідації наслідків епідемії визначили мого профільного заступника Івана Собка. В межах своїх повноважень керівник робіт визначить склад та структуру штабу, що напрацює план заходів із ліквідації наслідків.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі