На Львівщині збудують міст через гірський потік

Замовник оцінив вартість робіт у 2 мільйони 864 тисяч гривень.

Східницька селищна рада оголосила про пошук підрядника для будівництво моста через гірський потік по вул. І. Франка в смт. Східниця Львівської області (права притока р. Східничанка).

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Замовник оцінив вартість робіт у 2 мільйони 864 тисяч гривень.

Аукціон із визначення підрядника розпочнеться 26 грудня, а закінчити будівництво планують до 31 грудня 2019 року.

Нагадаємо, “Велика частка автомобільних мостів та шляхопроводів збудована у 50-80 роках. Приблизно 80% мостових переходів потребують ремонту: деякі експлуатаційного, деякі поточного, деякі капітального”, – розповів у коментарі журналісту ІА “Вежа” Роман Кокотайло, т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації.

Також він зазначив, що у 2018 році планують відремонтувати 4 мости на дорогах місцевого значення та 4 мости на дорогах державного значення.

“Протяжність моста, стан, вид роботи, транспортне навантаження – основні критерії, які визначають тривалість ремонту та суму. Як показує практика, якщо ми говоримо про капітальний ремонт мосту, то в середньому це займає 3 роки”, – розповів Роман Кокотайло.

Загалом ж на автомобільних дорогах Львівської області є 1644 мостів та шляхопроводів загальною протяжністю 31,5 тис. метрів погонних. З них – 460 мостів державного значення, 1184 – місцевого значення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі