На Львівщині збудують ще один гуртожиток для військових

Гуртожиток №1 збудують у військовому містечку №6.

У селі Липники, Пустомитівського району, Львівської області, з’явиться новий гуртожиток для військових за понад 40 мільйонів гривень.

Відповідний тендер розміщено напередодні на порталі публічних закупівель Prozorro.

Гуртожиток №1 збудують у військовому містечку №6, у селі Липники, Пустомитівського району, Львівської області. Очікувана вартість робіт – 40 млн 474 тис. гривень, замовником виступило Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління.

Згідно з технічним завданням, підрядна організація проведе усі необхідні підготовчі та земляні роботи, простелить фундамент та покрівлю, встановить сходові, огорожі, вікна й двері. В межах тендеру передбачено також простелити підлогу та провести внутрішнє опорядження, електропостачання та електроосвітлення.

Аукціон з визначення переможця торгів відбудеться 13 травня, а завершити з будівництвом компанія має до 1 грудня 2020 року.

Варто вказати, що у вересні 2017 року Міністр оборони України Степан Полторак затвердив План фінансування будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників у різних регіонах України. На будівництво 100 гуртожитків з бюджету виділили 1 мільярд гривень.

Як повідомив Степан Полторак в ефірі “112 Україна”, у 2019 році в Україні буде продовжена програма будівництва житла для військовослужбовців. “У цьому році ми плануємо продовжити програму президента України щодо будівництва гуртожитків для військовослужбовців. У цьому році ми розширюємо цю програму і будемо будувати гуртожитки не тільки для військовослужбовців контрактної служби, які неодружені, але й для одружених, окремо для сержантського складу, а також штатне посадове житло”, – заявив він.

Міністр також нагадав про те, що в кінці 2018 року в рамках президентської програми 80 квартир отримали військовослужбовці 92-ї бригади.”Наступного року вони отримають ще 80 квартир і близько 400 місць для військовослужбовців контрактної служби. Ми майже повністю забезпечуємо цю бригаду штатним посадовим житлом. Тобто військовий, поки служить у цій бригаді, має можливість проживати у квартирі або в гуртожитку, або можливість наймати житло і отримувати за це компенсацію від держави”, – пояснив міністр.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі