На Львівщині з’явиться ще одна амбулаторія первинної медичної допомоги

На сайті публічних закупівель сьогодні подали тендер на будівництво чергової медичної амбулаторії.

Медичний заклад побудують у с. Конюхів Стрийського району Львівської області

На сайті публічних закупівель опубліковано тендер на будівництво чергової медичної амбулаторії.

Замовником робіт як і раніше виступає Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги попередньо оцінюють в 6,610 млн грн.

Замовник зазначає, що окрім безпосередньо будівництва передбачено придбання електрообладнання, комп’ютерних та телефонних мереж, встановлення пожежної та охоронної сигналізації, системи відеоспостереження, влаштування системи опалення та мереж водопостачання. Крім цього, зазначають про необхідність благоустрою та озеленення території.

Аукціон з визначення переможця буде проведено 2 жовтня, а роботи планують виконати до кінця 2019 року.

Нагадаємо, вже було проведено декілька тендерів на будівництво амбулаторій первинної медичної допомоги у Львівській області.

Як зазначала в коментарі журналісту ІА “Вежа” головний спеціаліст економічно-договірного відділу Управління капітального будівництва Львівської ОДА Соломія Пилип, загалом до кінця 2019 року в області планують збудувати 43 амбулаторії. «На 7 закладів первинної медичної допомоги вже проведені тендери на проектні роботи. З них вже укладено 5 угод з компаніями, які розпочали будівництво, решта – на стадії укладання. Ще п’ять тендерів оголошено на проектні роботи», – зазначала Соломія Пилип.

Вона також зазначила, що на рахунок Управління капітального будівництва кошти на будівництво амбулаторій ще не надходили, при цьому за розпорядженням Голови ЛОДА передбачені витрати в сумі 302,043 млн грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі