На Львівській митниці досі процвітає корупція під прикриттям працівників відділу «К», – Іван Спринський

люди котрі у Службі безпеки України, на його думку, захищали інтереси Олександра Грановського, надалі працюють у відділі «К» куруючи справи на митниці.

Як зазначає активіст, люди котрі у Службі безпеки України, на його думку, захищали інтереси Олександра Грановського, надалі працюють у відділі «К» куруючи справи на митниці.

«Поки в.о. керівника митниці Євген Сафонов чинить спроби боротьби з контрабандою або чинить видимість таких спроб, працівники відділу «К», які під керівництвом Надбережного та Лутія покривали на митних постах весь цей хаос, далі залишаються на посадах», – зазначає Іван Спринський, керівник ГО «Рабів до раю не пускають».

Зокрема активіст називає прізвища тих, хто дотичний до корупції на митних постах:

Зубрицький Ростислав – МП «Шегині»,
Маркевич Зорян – МП «Краківець»,
Кушнір Олег – МП «Рава-Руська»,
Гладиш Андрій – МП «Угринів»,
Пароля Ярослав – МП «Смільниця»,
Джула Василь – МП «Грушів».

Він зазначив, що сподівається на те, що очільник області та очільник СБУ Львівщини просто іще не встигли покласти край мафії на митниці. «Я вірю, що ані Маркіян Мальський, очільник Львівської ОДА, ані Олександр Бондарук, керівник СБУ на Львівщині, не підтримують такий стан справ, та усі працівники відділу «К», котрі дотичні до корупції на митниці, невдовзі будуть затримані працівниками ДБР», – наголошує Іван Спринський.

Він також додав, що незабаром розповість про те, як саме та хто з відділу «К» досі захищає інтереси Олександра Грановського, Сеяра Куршутова, та Вадима Альперіна на Львівщині.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі