На львівських кладовищах наведуть порядок

На прибирання сміття з львівських кладовищ витратять 1 мільйон гривень.

Львівське комунальне підприємство “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг” оголосив тендер на послуги з вивезення побутових відходів з територій кладовищ м. Львова.

Відповідний тендер розміщено на Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, очікувана вартість робіт становить 1 мільйон гривень.

Технічним завдання передбачено вивезення сміття та встановлення 79 контейнерів ємністю 1100 л з Янівського, Голосківського, Сихівського, кладовища на вул. Чижевського, кладовища на вул.Майданній, кладовища на вул. Топольній, кладовища «Білогорща» та кладовища на вул. Тракт Глинянський.

Очікуваний обсяг побутових відходів становить 850 тон, а періодичність вивезення  буде залежати від фактичного накопичення побутових відходів на місцях складування.

Також у замовника є певні вимоги до підрядника: наявність в учасника спеціально обладнаних транспортних засобів під завантаження контейнерів євростандартів DIN 30 700, EN 840-3. Оснащеність спеціально обладнаних транспортних засобів приладами GPS навігації для можливості відслідковування маршруту.

Початок аукціону з визначення підрядника відбудеться 15 лютого 2019 року, а завершити роботи планують до 31 грудня 2019 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі