На Малоголосківській розпочалось будівництво ЖК OBRIY 3

Наразі, на будівельному майданчику проведені усі підготовчі роботи.

25 вересня, відбулося освячення та закладення наріжного каменю ЖК «OBRIY3» від девелоперской компанії Lev Development.

Наразі, на будівельному майданчику проведені усі підготовчі роботи.

OBRIY3 – житловий комплекс, що розташований у найближчому до центру міста спальному районі Під Голоском. Від нього можна дістатись всього за 10 хвилин до Оперного театру, аби дійти до Брюховецького лісу вистачить 5 хвилин. В будинку запроектовані одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 38 до 86 м2. Термін введення в експлуатацію 4 квартал 2021 року.

Для зручності проживання в будинку передбачено 2-х рівневий підземний паркін, прямо з якого мешканці зможуть піднятися на ліфті до себе на поверх, пішохідний променад, що створить безпечний та комфортний простір для життя, де пріоритет мають пішоходи, а не автомобілі. Також для мешканців створять стильний ландшафтний дизайн громадського простору, призначений для спілкування, дозвілля та розваг як дорослих так і дітей.

Варто зауважити, житлові комплекси Obriy1, Obriy2, що знаходяться біля ЖК «Obriy3», разом із суміжними будівлями створюють єдиний архітектурний комплекс із спільним дизайном.

«Я намагаюсь витримати стиль, аби будинки утворили комплекс. До слова, навіть колегам, котрі проектую дві секції поруч із Obriy2, я надав свої креслення – запропонував їм підлаштуватись під наш стиль, аби було спільне архітектурне бачення, аби їх комплекс не створював дисонансу, натомість гармоніював та доповнював єдиний архітектурний стиль кварталу», – зауважує архітектор житлового комплексу OBRIY3 Євген Платонов.

Додамо, з початку липня вже стартував продаж квартир у ЖК «Obriy3».

Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development розповів під час закладення наріжного каменю, що вони намагаються створювати житло, комфортне для мешканців, де розташовано багато суспільних зон.

«Ми хотіли б зробити цілий квартал з єдиним стилем, але так сталось, що наші комплекси будуть в одній концепції, однак інші компанії мають інший погляд на філософію життя. Житлові комплекси збудовані нами матимуть чимало суспільних зон, що дозволить створити самодостатній простір для життя, відпочинку та роботи», – додав Олександр Островський.

Нагадаємо, 28 січня відбулось освячення та закладення наріжного каменю ЖК «OBRIY2».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі