На Миколаївщині шукають балансоутримувача доріг області за 1,4 млрд гривень

Відповідні дії будуть виконуватися для 14 автомобільних доріг загального користування державного значення.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області оголосила тендер щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, на експлуатаційне утримання доріг області передбачено 1 мільярд 387 мільйонів гривень.

Під експлуатаційним утриманням замовник розуміє будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь. Також він повинен ліквідувати вибоїни та пофарбувати інформаційно-вказівні знаки. Зокрема, підрядник проведе демонтаж щитів дорожніх знаків та рекламних щитів.

Відповідні дії будуть виконуватися для 14 автомобільних доріг загального користування державного значення. Здійснювати їх утримання підрядник буде зобов’язаний до 31 грудня 2020 року. Також, згідно з вимогами тендерної документації, усі ремонтні роботи повинні виконуватися на одній половині проїзної частини дороги, з рухом транспорту по другій половині з інтенсивністю більше 150 автомобілів за добу.

Також в тендері зазначено, що аукціон на визначення підрядника розпочнеться 5 березня 2019 року. Подати тендерну пропозицію можна до 28 січня 2019 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі