На Миколаївщині витратять 8,4 млн гривень на технічне переоснащення електромереж

За очікуваною вартістю у 8 млн 489 тис. грн роботи проведуть у с. Демня, Миколаївського району.

На Миколаївщині проведуть технічне переоснащення електромереж за очікуваною вартістю у 8,4 млн грн.

Тендер розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Замовником робіт виступило приватне акціонерне товариство “Львівобленерго”. За очікуваною вартістю у 8 млн 489 тис. грн він очікує роботи з технічного переоснащення електромереж 0,4-10 кВ Л-1, Л-2 від ТП-104 та Л-1 від ТП-99 з встановленням розвантажувальної ТП та заміною проводів на СІП у с. Демня, Миколаївського району, Львівської області.

В документації зазначено, що до складу вартості будівельних робіт за тендерною пропозицією учасника включають прямі витрати, загальновиробничі витрати, супутні витрати на виконання робіт, прибуток, кошти на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій, кошти на сплату податків, зборів та обов’язкових платежів, встановлених чинним законодавством і не враховані складовими вартості будівництва та податок на додану вартість.

Відповідно до умов договору, прокласти повітряні лінії електропередач підрядник зобов’язаний протягом 2019 року.

Наразі триває етап подання пропозицій, аукціон з визначення переможця встановлений на 20 грудня поточного року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що 28 листопада оголосили 18 тендерів на технічне переоснащення електромереж на Львівщині.

Роботи з переоснащення проведуть у селах Пустомитівського району: Чишки, Ямпіль, Старе Село, Горбачі, Шоломинь. У селах Новий Яричів та Дідилів Кам’янка-Бузького району та селах Яворівського району: Задебрі, Шутова та Затока. А також у селах: Сторона, Виписки, Миколаїв, Сілець та містах: Стрий, Броди, Борислав.

Загальна сума переоснащення електромереж складе 65 мільйонів 766 тисяч гривень.

У всіх пунктах відбується встановлення оснащення розвантажувальної трансформаторної підстанції та зміна проводів. У Стрию збудують лінію ділянки електропередач, а у селі Новий Ярич відбудуться роботи з технічного переоснащення з винесенням ліній передач з території дошкільного закладу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі