На місці будинку культури ЛАЗ-у побудують два нових ТРЦ

На місці недобудованого будинку культури ЛАЗ-у та ринку планують збудувати два нових торгово-розважальних центри

17 вересня відбулось громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженого вул. Княгині Ольги, вул. В. Великого у м. Львові.

Відповідна інформація оприлюднена на офіційному сайті ЛМР.

Згідно з Детальним планом території (ДПТ) планується забудова території орієнтовною площею понад 13 га.

У ДПТ зазначено, що на місці недобудованої радянської будівлі будинку культури Львівського автобусного заводу зведуть багатофункціональний ТРЦ, між аквапарком «Пляж» та ринком «Провесінь» – 12-поверхову торгово-офісну будівлю, а на місці ринку – ще один ТРЦ.

Зокрема, до раніше оприлюдненого проекту внесли зміни. Мова йде про будівництво на місці ринку «Княжий» сучасного двоповерхового екоринку на вул. Володимира Великого, 59в, поряд з ЦУМом.

Про це повідомив головний архітектор проекту Володимир Лаврін під час громадських слухань.

На місці незавершеного з 80-х років будинку культури ЛАЗ-у (вул. княгині Ольги, 110) передбачається будівництво чотири-поверхового багатофункціонального ТРЦ. Зазначається, що його площа становитиме 17000 кв. м., а кількість паркомісць – 180.

Замовником цього будівництва є ТзОВ «Західний інвестиційний союз». За даними YouControl, засновником компанії є Марія Назаркевич. Основний вид діяльності фірми – утилізація відсортованих матеріалів. Представник забудовника повідомив, що будівництво ТРЦ може зайняти 2-3 роки.

На ділянці, що належить ринку «Провесінь», передбачається будівництво трьохповерхового ТРЦ замість торгових павільйонів. Орендарі ринку «Провесінь» проти того, щоб їхні торгові площі перенесли у майбутній ТРЦ.

Крім цього, ДПТ передбачає будівництво 12-поверхової торгово-офісної будівлі між аквапарком «Пляж» та ринком «Провесінь». Планується, що будівля включатиме в себе багаторівневий паркінг на 700 машиномісць (1-5 поверхи) та торгово-офісні приміщення. Орендарі ринку мали зауваження щодо близькості майбутнього будівництва до торгових площ. Архітектор запевнив, що будівництво не заважатиме роботі ринку.

Зазначимо, що до 28 вересня мешканці цієї території можуть подавати свої зауваження та пропозиції до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі