На Одещині запустили сонячну електростанцію потужністю 8,6 МВт

Загальна сума залучених у проект інвестицій склала 6,75 млн євро.

UDPRenewables запустила сьогодні в Ізмаїлі на Одещині нову сонячну електростанцію «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт. Загальна сума залучених у проект інвестицій склала 6,75 млн євро.

Про це повідомив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

“UFuture та UDP Renewables працюють над тим, щоб виробництво енергії в Україні відповідало найкращим світовим практикам екологічної безпеки та енергоефективності. Наша мета – понад 300 МВт зеленої енергетики до 2022 року. І зараз ми за планом йдемо до цієї мети, поступово реалізуючи проекти в регіонах із найвищою сонячною активністю – Одеській, Запорізькій, Херсонській і Миколаївській областях”, – розповів Василь Хмельницький.

Зазначили, енергії СЕС достатньо для забезпечення потреб щонайменше 3,2 тис. родин. Також важливо, що нова сонячна електростанція дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 13,5 тис. тонн на рік.

Він додав, що нова СЕС важлива для Ізмаїлу та країни.

“Справа в тому, – і мешканці Одещини зі мною погодяться, – що південь регіону майже відрізаний від решти країни. Велика частина комунікацій – дороги, лінії електропостачання – проходять територією Молдови. Тому запуск СЕС «Порт-Солар» позитивно вплине на енергонезалежність регіону”, – підсумував підприємець.

категорії
Суспільство

Публікації по темі