На Південній залізниці планують провести ремонт та реконструкцію майже 200 км колії

Також відремонтують та 150 комплектів стрілочних переводів.

2 квітня на Південній магістралі почнуться роботи з ремонту, оновлення та модернізації колії. Упродовж 2019 року залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» планують виконати комплекс заходів з оздоровлення колії.

Про це інформує прес-служба АТ “Укрзалізниця”.

Зокрема, передбачено здійснити реконструкцію 23,5 км колії, капітальний ремонт 9 км колії на старопридатних матеріалах та середній ремонт 160 км колії.

Також планується проведення реконструкції 20 комплектів нових стрілочних переводів, капітального ремонту 12 комплектів стрілочних переводів старопридатними та середнього ремонту 110 комплектів стрілочних переводів.

Нагадаємо, регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» оголосила тендер з виконання робіт капітального ремонту пожежної сигналізації будівлі МІБ в с. Суховоля, Городоцького району, Львівської області. Замовник оцінив виконання робіт за очікуваною вартістю в 2,3 млн грн.

Зокрема в межах робіт запланований ремонт пожежної сигналізації будівлі методично-інформаційного бюро Львівської залізниці у селі Суховоля за адресою вул. Ягідна, 20.

категорії
Суспільство

Публікації по темі