На проспекті Червоної Калини відремонтують приміщення лікарні

Підрядна організація буде визначена 3 травня за пріоритетом ціни.

Комунальне некомерційне підприємство “4-А міська поліклініка м. Львова” оголосило відкриті торги з ремонту їх приміщень. Лікарня знаходиться за адресою м. Львів, пр. Червоної калини, 68.

Відповідний тендер розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

У коментарі журналісту ІА «Вежа» бухгалтер Марія зазначила, що планують ремонтувати відділення сімейної медицини. Водночас, варто вказати, що на момент оприлюднення матеріалу документи з описом робіт та розписаним коштористом досі не додали до закупівлі.

Окрім того, бухгалтер зазначила, що планують також провести благоустрій території біля дитячої поліклініки. «Проведуть в порядок те, що обсипалося, адже Дитяча поліклініка ще зведена 1984 року», – зазначила вона.

Згадані роботи будуть проведені з коштів Національної служби здоров’я України та спецкоштів лікарні. Загальна вартість ремонтних робіт складає 2 мільйони 398 тисяч гривень.

Згідно з умовами тендеру, строк виконання робіт закінчується 1 листопада 2019 року. Підрядна організація буде визначена 3 травня за пріоритетом ціни.

Довідка

Лікарню засновано у 1978 році. За багаторічну  історію свого існування вона досягла успіхів та має сучасний вигляд. Варто також додати, що поліклініка є базою для кафедр медичного університету імені Данила Галицького. Консультативна допомога надається  професорами та доцентами.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі