На Пустомитівщині реконструюють НВК за понад 11 мільйонів гривень

Хто реконструюватиме заклад стане відомо вже 3 червня після аукціону.

Реконструкція буде стосуватися Миклашівського НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ» з переплануванням в навчально-виховний комплекс в с. Миклашів Пустомитівського району Львівської області.

Замовник розмістив тендер на порталі публічних закупівель Prozorro.

Ним виступила Підберізцівська сільська рада, яка оцінила виконання робіт з реконструкції у 11 млн 521 тис. гривень. За ці кошти підрядник має подбати про виконання необхідних архітектурних робіт, серед яких, зокрема, штукатурення поверхонь, заміна водостічної системи даху, підготовчі роботи, заміна цоколю, проведення гідроізоляції фундаментів, встановлення дверей. Опісля заплановані роботи щодо сходів, стін та відмостки.

Також підрядник зобов’язується встановити 2 комплекти мийок та туалетну гарнiтуру: вiшалки, пiдстаканники, поручнi для ванн i т.п. Також компанія придбає для навчально-виховного комплексу нові стелажі, шафи для одягу, столи, комп’ютер, пилососи.

Варто наголосити, що це вже повторна закупівля на проведення цих робіт. Торги в першому тендері, оголошеному ще 22 квітня, не відбулися через подання до участі менше двох тендерних пропозицій.

Хто реконструюватиме заклад стане відомо вже 3 червня після аукціону, якщо цього разу участь візьме не лише ТОВ «ЛьвівБуд». Провести реконструкцію мають до кінця 2020 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі