На реконструкцію декількох вулиць смт Нижанковичі виділять майже 40 млн гривень

Планують відремонтувати 6 вулиць за очікуваною ціною в 38 млн 313 тисяч гривень.

Нижанковицька селищна рада оголосила тендер на реконструкцію декількох вулиць за 38 мільйонів гривень.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

У тендері зазначається, що в смт Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області планують відремонтувати 6 вулиць за очікуваною ціною в 38 млн 313 тисяч гривень. Зокрема, ремонтуватимуть вулиці Гагаріна та Лесі Українки, а також близькі до них вулиці: вул. Першотравнева, вул. Сонячна, вул. Івана Франка і вул. Шкільна. Ремонтуватимуть дорогу для організації об’їзду центральної частини смт Нижанковичі.

У технічному завданні вказано, що під час робіт підрядник проведе необхідні земляні роботи, постелить новий дорожній одяг. Окрім цього, в рамках тендеру нанесуть дорожню розмітку та встановлять нові дорожні знаки. Підрядник також облаштує на дорогах дощову каналізацію та вуличне освітлення.

Закінчити з ремонтом усіх вулиць планують до кінця наступного року. Аукціон проведуть 20 червня.

Нагадаємо, що Львівавтодор опублікував тендер на послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту Личаківської. Підставою для проектування слугувало рішення виконавчого комітету від 12 квітня цього року. Очікувана ціна виготовлення документації складає 1 млн 498 тисяч гривень. Ці кошти будуть виділені з міського бюджету.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі