На реконструкцію другого корпусу перинатального центру Уряд виділив 10 мільйонів субвенції

Відповідно до постанови Уряду, обласному бюджету передбачена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 30 млн грн.

Відповідно до постанови Уряду, обласному бюджету передбачена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 30 млн грн, а саме на продовження робіт з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру (ІІ пускового комплексу).

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

На сьогодні з цього фінансового ресурсу  область отримала 10,1 млн гривень.

Варто зазначити, що для завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, а саме корпусу Б-3, витратять 141 мільйон гривень. Ремонтні роботи завершать до кінця 2019 року. Відповідний тендер 17 липня був розміщений на порталі Prozorro.

Відповідно до тендерної документації підрядна організація повинна провести капітальний ремонт корпусу Б-3, провести заміну комунікацій, встановити протипожежну сигналізацію, провести монтаж медичного обладнання, тощо. Окрім того передбачено ремонт тротуару та дороги на території Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Зазначимо, в.о. головного лікаря Ігор Потапов під час інтерв’ю виданню ІА Вежа зазначив, що введення корпусу Б-3 в експлуатацію дозволить запустити роботу медичної установи на повну потужність.

«У нас ще не відкритий корпус Б-3, у котрому буде розташовуватись два гінекологічних відділення, консультативно – поліклінічне відділення, та відділення патологій вагітності. Коли воно запрацює на повну потужність ми отримає додатково 70 місць», – зазначив Ігор Потапов.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі