На ремонт десяти візків «Львівелектротранс» витратить мільйони гривень

Ремонт ходових візків трамвайного вагону обійдеться «Львівелектротрансу» у 5,8 млн гривень

«Львівелектротранс» за ремонт десяти ходових візків трамвайних вагонів заплатить понад п’ять мільйонів гривень

Відповідний тендер був опублікований у системі публічних закупівель «Prozzoro».

«Львівелектротранс» виставив тендерну пропозицію щодо капітального ремонту ходових візків трамвайних вагонів КТ4. Очікувана вартість закупівлі становить 5 828 000 гривень.

За ці кошти підрядник повинен очистити 10 візків, відремонтувати колісні пари, встановити нові підпорні бруси, відремонтувати редуктори, та соленоїди, замінити гальмівні механізми і змонтувати колісні пари на візку.Визначення переможця відбудеться 3 жовтня.

Варто зазначити, що раніше ЛКП “Львівелектротранс” самотужки проводив ремонт візків а загальна вартість ремонту трамвайного вагону була значно нижчою.«Львівелектротранс» вирішив віддати на аутсорс ремонт візків трамвайних вагонів. Замість того, щоб налагодити власне ремонтне виробництво у вагонно-ремонтних майстернях. За ремонт 10 візків «Львівелектротранс» заплатить 5 828 тисяч гривень – такою встановлено очікувану ціну закупівлі. Більш ніж півмільйона за ремонт одного візка. Це при тому, що за часів Михайла Сидоровича (колишній директор ЛКП «Львівелектротранс» – Ред.) капітальний ремонт усього трамвая із рестайлінгом вартував трохи більше 600 тис. гривень», – зазначив директор ГО «Львів’яни за електротранспорт» Антон Лягушкін у Facebook.

Нагадаємо, що Львів, 1 липня 2018 року, отримав перших шість вживаних трамваїв з Німеччини за прямим контрактом між ЛКП «Львівелектротранс» та Муніципальною компанією Берліна. Їх було придбано за кредитні кошти ЄБРР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі