На сесії ЛМР погодили отримання кредиту ЄІБ для закупівлі трамваїв та автобусів

Сьогодні, 11 липня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали рішення про отримання кредиту ЄІБ на суму в 24 млн євро. 

Сьогодні, 11 липня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали рішення про отримання кредиту ЄІБ на суму в 24 млн євро.

Під час пленарного засідання було погоджене рішення, щодо надання місцевої гарантії Львівської міської ради з метою гарантування виконання зобов’язань ЛКП “Львівелектротранс”, а також ЛК АТП № 1 у рамках проекту “Міський громадський транспорт України“.

“Це є один з кроків по співпраці з Європейським інвестиційним банком”, – зауважила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку. Мова йде про закупівлю 10 нових трамваїв та 100 нових низькопідлогових автобусів. На це ЄІБ має виділити кошти в кредит на суму в 25 мільйони євро. Відповідно гроші розподілять навпіл між ЛКП “Львівелектротранс” та ЛК АТП №1.

Термін кредиту для Львівелектротрансу буде складати 22 роки, а АТП №1 – 10 років.

Нагадаємо, раніше вже повідомляли про те, що ЛКП “Львівелектротранс“ хоче закупити 10 трамваїв. Також Львівське комунальне автотранспортне підприємство № 1 закупить 100 автобусів.

Додамо, раніше повідомляли, що Мінінфраструктури спільно з Мінфіном та органами місцевого самоврядування (11 міст) здійснює реалізацію проекту ЄІБ «Міський громадський транспорт України».

Основними цілями проекту є реалізація підпроектів у містах України, спрямованих на розвиток екологічно чистого та соціально значущого транспорту, які передбачають заходи з оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, фунікулеру, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем за рахунок залучених кредитних коштів ЄІБ та ЄБРР.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі