На сесії Львівської облради розглянуть пропозиції щодо незавершеного будівництва

У Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи.

У середу, 10 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв’язання проблем незавершеного будівництва у Львівській області.

Про це повідомили в Департаменті архітектури та розвитку містобудування, передає прес-служба ОДА.

Засідання проходило під головуванням Оксани Ткачук, т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації.

«На засіданні заслухали керівників галузевих структурних підрозділів ЛОДА: департаменту охорони здоров’я, департаменту екології та природних ресурсів, департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, департаменту з питань культури, національностей та релігій, управління фізичної культури та спорту, департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації спільно з головами РДА, МВК, районних рад та ОТГ щодо об’єктів незавершеного будівництва», – йдеться в повідомленні.

Зазначили, що списки були складені за результатами робочих поїздок згідно розпорядження голови ОДА “Про створення міжвідомчої робочої групи” №163/0/5-18 від 27.02.2018.

Також додають, що за результатами доповідей галузевих департаментів сформують пропозиції щодо об’єктів незавершеного будівництва після чого вони будуть презентовані на сесії Львівської обласної ради.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі