На Сихові відремонтують дорогу

ТОВ "Макош Інвест" стало переможцем аукціону.
https://www.google.com.ua/search?safe=active&client=opera&biw=1657&bih=822&tbm=isch&sa=1&ei=FrgdXav5DOGFrwTX4bSADA&q=сихівський+район+вулиці+хуторівка%2C+довженка%2C+козловського&oq=сихівський+район+вулиці+хуторівка%2C+довженка%2C+козловського&gs_l=img.3...9557.31124..31394...0.0..0.365.3593.12j7j4j2......0....1..gws-wiz-img.ghYX4_t4Amc#imgrc=QSi24CVi2ScKjM:

У Сихівському районі плануєшться масштабна реорганізація дорожніх шляхів. Власне, благоустрій або ж поточний ремонт доріг у місцевості

Відповідний тендер розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro.

Варто зазначити, оприлюднено 2 лоти , вартістю в 1млн 900тис. і 2млн відповідно, а для районних адміністрацій міста на ремонт доріг і тротуарів передбачено більше 200 млн грн.

Замовником  виступає Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради, а очікованою вартістю робіт загалом  визначили  3млн 900тис. грн.

Сьогодні, 23 липня, відбувся аукціон із визначення переможця. Ним стало ТОВ “Макош Інвест”. Згідно з даними аналітичної платформи YouControl основним видом його діяльності є будівництво доріг і автострад, компанія запропонувала найнижчу ціну в розмірі 1 млн 861 гривень за перший лот і 1 млн 754 гривні за другий лот відповідно.

До технічного завдання, вказаного у тендерній документації, належить покрокове розбирання асфальтобетонних шляхів, з періодичністю для створення належного руху автотранспорту. Також сюди входить ямковий ремонт дороги і покриття асфальтобетонною сумішшю. Вказана часткова заміна каналізаційних люків та встановлення бордюрів. Ремонтні роботи здійснять по вул.Довженка, вул.Хуторівка та вул.Козловського до 31 грудня 2019 року включно.

Додамо, що за словами голови Сихівської РА Галини Гладяк, із початком року на території Сихівського району вже виконано поточний ремонт доріг, площею орієнтовно 32 тис. м2., а також по місту проводяться ремонтні роботи у всіх районах : Франківському, Залізничному, Галицькому, Личакіському та Шевченівському Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі