На Сихові відремонтують приміщення дитячо-юнацького молодіжного клубу

Ремонт обійдеться у 1,3 мільйона гривень. 

Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району Львова оголосили тендер на ремонт приміщень за понад мільйон гривень.

Відповідний тендер розміщений на портал публічних закупівель Prozorro.

Капітальний ремонт приміщень УДЮМК Сихівського району Львова, що знаходиться по вул. Довженка, 6 обійдеться у 1,3 мільйона гривень.

Згідно з технічним завданням за виділені кошти планують відремонтувати вхідну площадку, замінити вікна та двері, а також утеплити фасад. Після чого, підрядник має розпочати роботи і всередині будівлі, а саме відремонтувати постелити новий лінолеум, поштукатурити та пофарбувати стіни. Варто зауважити, що в рамках тендеру до приміщення мають також облаштувати пандус. Зауважимо, що у нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» чітко регламентовано обов’язковість влаштування пандусів для користування людьми з інвалідністю та іншими маломобільними групами. Крім того, прописані обов’язкові вимоги, умови, параметри та технічні характеристики щодо їх встановлення, а також наведені конкретні наочні приклади. Нові правила діють вже з 1 квітня цього року.

Завершити ремонтні роботи планують до кінця цього року, а підрядника буде визначено на аукціоні, що відбудеться після 20 червня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі