На Сихові збудують Палац спорту за майже мільярд гривень

Будуватимуть Палац спорту 5 років.

КП Львівське комунальне підприємство “Палац ігрових видів спорту” оголосило тендер на Будівництво Палацу спорту у межах громадського центру Сихова. Будівля буде розміщена на проспекті Червоної Калини.

Відповідний тендер розміщено на порталі “Prozorro”.

Вартість робіт замовники оцінили у 961 мільйонів 744 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, у новому Палаці спорту планують встановити скалодром.

“Та це не найцікавіше, що буде у Палаці спорту. Там буде лижний спуск, який взимку слугуватиме для тренувань з лижного спорту, сновборду, а влітку – для катання на роликах та сткейтбордах. Буде баскетбольний зал на 2,5 тисячі глядацьких місць, басейн для занять з водного поло, зал для футболу, гандболу”, – розповідає Ігор Самотій, директор ЛКП “Спортресурс”.

Також КП ЛКП “Палац ігрових видів спорту” зазначили в тендерній документації, що поділ предмета закупівлі на частини (лоти) не передбачається.

Аукціон на пошуки підрядника розпочнеться вже з наступного року: 15 січня. А закінчити будівництво палацу спорту планують до 01 грудня 2023.

Нагадаємо, що Львів отримав з державного бюджету України 27 мільйонів субвенції на будівництво та реконструкцію Палацу спорту на Сихові.

Також будівництво Палацу спорту погоджували на сесії ЛМР. “Зараз ми готуємо спільно з іншими містами постанову Кабінету Міністрів України, який дозволить такі кошти використовувати на будівництво протягом 12 місяців з моменту виплати авансу підряднику”, – зазначив на сесії Роман Іванців, депутат ЛМР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі