На Сколівщині відремонтують міст за 65 млн гривень

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА здійснють реставрації мостів.

Міст, що пролягає на автомобільній дорозі Східниця-Верхнє Синьоводне ( с.Крушельниця) Сколівського району Львівської області, відреставрують до кінця 2021 року

Відповідний тендер оприлюднено на сайті публічних закупівель Prozorro.

З ініціативи Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА здійснять капітальний ремонт мосту на ділянці Східниця-Верхнє Синьоводне до с.Крушельниця на Сколівщині.

Згідно з технічним завданням, що прописане у тендерній документації, повністю оновлять дорожнє покриття, влаштують водопровідні канави, укріплять правий і лівий береги , спорудять залізобетонні блоки та ущільнять міст асфальтобетонним покриттям. Крім цього, здійснять очищення ділянок довкола мосту та проведуть відповідні роботи стосовно фарбування конструкцій і встановлення розміток.

Варто зазначити, аукціон із визначення переможця відбудеться 16 серпня 2019 року, а тендерні пропозиції є можливість подавати до 15 серпня.

Додамо також, Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА опублікували вже низку тендерів, пов’язаних із переоснащенням мостів, розташованих по автошляхав місцевого та загального користування.

Зокрема, 7 серпня відбудеться аукціон щодо визначення переможця торгів стосовно ремонту аварійного мосту Новошиці-Ріпниці Дрогобицього району за понад 2 млн гривень.

Нагадаємо, 16 серпня відбудеться черговий аукціон щодо проведення капітального ремонту і реставрації мосту на дорозі місцевого значення Нагірне-добромиль, а очікуваною вартістю визначили 2 млн гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі