На Стрийській збудують новий торгівельний заклад

Будівля матиме 4 поверхи.

Виконком погодив будівництво на вул. Стрийській, 284 нового торгівельного закладу з підземним паркінгом.

Сьогодні, 27 березня, відбулося пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідно до прийнятого рішення, на вулиці Стрийській, 284 громадянкою Любомирою Булою  розпочнеться будівництво нового торгівельного закладу. Варто зауважити, що будівля матиме 4 поверхи і в ній передбачений підземний паркінг.

Як зауважив Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова, мова йде про ділянку, як сьогодні є вільною.  “Там є невеликий будинок. Загалом площа дозволяє сформувати такий громадський об’єкт, з комерційною функцією та офісами на верхніх поверхах”, – додав головний архітектор Львова.  Коломєйцев також зауважив, що поряд майбутнього торгового центру знаходиться однородинна забудова, однак всі відстані дотримані.

“Я так розумію, що вся ця індивідуальна забудова, яка є по Стрийській буде поступово перетворюватись в багатоповерхову забудову, і тут артельнативи немає”, – зазначив Андрій Садовий, мер міста.

Як зазначається в проекті рішення, земельні ділянки, на яких відбуватиметься будівництво, площею 0,0200 га, 0,0806 га, призначені для житлової та громадської забудови. Гранично допустима висотність будинків не мають перевищувати 25,50 метрів, що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини будівлі. Тоді як максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки складатиме 35%.

Нагадаємо, на вул. Стрийській, 266-А ПП «Буд-М-Сервіс» збудує нові адміністративні приміщення. Згідно з розпорядженням земельна ділянка площею 0,1436 га на якій і проведуть будівництво адмінбудівлі, призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі