На території колишнього Склозаводу міста Жовкви у ставок зливають відходи з нафтопродуктами

В суботу місцевими мешканцями було зафіксовано факт зливання води із нафтопродуктами шлангом із резервуара в ставок через, який протікає річка Млинівка.
https://www.facebook.com/muravskuj/posts/2480167408714245

В суботу місцевими мешканцями було зафіксовано факт зливання води із нафтопродуктами шлангом із резервуара в ставок через, який протікає річка Млинівка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ігор Муравський, депутат Жовськівської райради.

В суботу, 13 квітня, було зафіксовано факт зливання води із нафтопродуктами шлангом із резервуара, наповненого відходами нафтопродуктів,де ймовірно була закопана металева бочка, в ставок через,який протікає річка Млинівка,що в свою чергу впадає у річки Липина, Свиня,Рата та Західний Буг.

“Після звернення мешканців сьогодні був здійснений виїзд разом із Михайло Ребришем, та представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області на місце, де в процесі було відібрано взірці проб води та землі на вміст забруднення нафтопродуктами і важкими металами”, – йдеться у повідомленні.

Ігор Муравський також додав, що вони готують скарги і звернення на позапланову перевірку Жовківської міської ради на здійснення державного нагляду (контролю), щодо дотримання природоохоронного законодавства України, щодо подальшого визначення завданої шкоди довкіллю внаслідок потрапляння шкідливих речовин, сполук у водоносні системи, а також у грунти.

“Адже кожен з нас має конституційне право на безпечне для життя та здоров’я довкілля відповідно ст.ст.16,50 Конституції України та ст.9 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, – додає депутат Жовськівської райради.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі