На території Музею народної архітектури та побуту у Львові збудують інформаційно-освітній центр

Усі роботи планують завершити до кінця 2021 року.

Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького прододовшує втілювати Стратегію музею. Цього разу шукають підрядника на будівництво  інформаційно-освітнього центру.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Будівництво інформаційно-освітнього центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького на вул. Чернеча Гора, 1 коштуватиме 30 мільйонів 283 гривні. Саме така очікувана ціна зазначена в тендері.

Будуватимуть центр на один поверх з цокольною частиною у 1100 кв.м.

За рахунок тендеру, до новозбудованої будівлі підведуть електрику, облаштують мережі освітлення, систему вентиляції та кондиціонування, водопровід а також забезепечать центр власною котельнею. Також кошти передбаченні на облаштування сигналізації, та пандусу. Варто зауважити, що біля будівлі центру облаштують пішохідну зону, розворотний майданчик для автомобілів та ландшафтні сходинки. Територію навколо також озеленять та встановлять смітники й лавочки.

Усі ці роботи планують завершити до кінця 2021 року. Аукціон щодо тендеру проведуть 15 квітня.

Як повідомляли в Львівській міській раді раніше, цей центр має стати візитівкою Музею, адже буде першою спорудою, яку бачитимуть відвідувачі. Він передбачає створення місця для творчої і наукової діяльності, приміщення для адмінперсоналу. Там будуть конференц-зали, лекторії, спеціально облаштована виставкова площа, і через цей центр людина зможе потрапити в Музей.

У 2017 році рішенням виконавчого комітету ЛМР була затверджена Стратегія розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького на 10 років. Зона паркування, інформаційно-освітній центр та адміністративний корпус є в нашому плані розвитку. Вони є розміщені у вхідній зоні Музею, щоб люди могли зручно запаркуватись, придбали квитки, отримали всю необхідну інформацію, відвідати конференц- та виставковий зали, мультикультурний простір. Окрім того, зручніше стане не лише для відвідувачів, а й для працівників Музею: комфортні приміщення для адміністрації, архітекторів, художників, науковців.

Нагадаємо, 27 червня 2019 року під час засідання виконком погодив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво Музеєм народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького адміністративного приміщення. Зазначено, що приміщення з’явиться на вул. Чернеча Гора, 1. У адмінкорпусі передбачається розташування робочих кабінетів для наукових працівників та адміністрації музею. А також архітектурні та художні майстерні, зали нарад, технічні та допоміжні приміщення.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі