На території Залізничного району відновлять дорожню розмітку

У Залізничному районі відновлять дорожню розмітку акриловою фарбою та холодним пластиком. 

У Залізничному районі відновлять дорожню розмітку акриловою фарбою та холодним пластиком.

Відповідний тендер опублікували на порталі публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість послуг з відновлення дорожньої розмітки у Залізничному районі становить 2 мільйона 130 тисяч гривень. Зокрема, нанесення розмітки акриловою фарбою обійдеться у 500 тисяч гривень, а от холодний пластик, який є значно дорожчим, обійдеться в 1 мільйон 630 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, ширина розмітки акрилової фарбою та холодним пластиком має становити 15 см. Також зазначено, що об’єми послуг можуть зменшуватися залежно від виробничої потреби та не зобов’язують Замовника замовляти послуги в повному обсязі. А почати надавати послуги Підрядник повинен не пізніше трьох робочих днів з дати укладення договору про закупівлю, при сприятливих погодних умовах.

Аукціон стосовно тендеру відбудеться після 22 лютого. Надавати послуги з нанесення дорожньої розмітки акриловою фарбою з світловідбиваючими кульками будуть до травня цього року, нанесення написів дорожньої розмітки  «Школа» буде відбуватися до 20 серпня 2019 року. Щодо нанесення розмітки холодним пластиком, то дані послуги будуть надаватись Підрядником протягом цього року до червня місяця.

Нагадаємо, що у 2019 році на оновлення та нанесення нової дорожньої розмітки у місті передбачено близько 8 мільйонів гривень. Про це журналісту ІА “Вежа” розповіли у прес-службі Львівської міської ради. Зокрема, вже були оголошені тендери на замовлення послуг з нанесення або відновлення дорожньої розмітки у Шевченківському районі на суму в 1 мільйон 560 тисяч гривень, а також у Личаківському районі на суму в 830 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі