На трьох вулицях Львова реконструюють освітлення

Ремонт освітлення планують завершити  до кінця жовтня 2019 року.

Департамент господарства та інфраструктури Львівської міської ради шукає підрядника для виконання ремонту з освітлення на трьох вулицях міста.

Відповідні тендери розміщено на bid.e-tender.

На вул. Шевченка очікувана вартість реконструкції зовнішнього освітлення становить понад 500 тис грн. Тут встановять 14 світлодіодних паркових світильників. На вул. Дем′янській (від вул.Демнянська, 24 до вул.Хуторівка) – 18 світильників. Очікувана вартість таких робіт становить майже 600 тис. грн. Щодо вул. Персенківської, то тут функціонуватимуть 40 світлодіодних ліхтарів. На це планують витратити понад 800 тис. грн. Також на кожній вулиці встановлять світильники з лампами розжарювання.

Ремонт освітлення планують завершити  до кінця жовтня 2019 року. Додатковою вимогою до підрядника є те, що не менше ніж двоє працівників, які будуть залучені до виконання робіт, повинні мати документи, які підтверджують проходження ними перевірки знань з електробезпеки, пожежної безпеки та охорони праці. Окрім того, підрядник повинен надати гарантійний лист із достовірною інформацією стосовно відсутності вини щодо невиконання або неналежно виконання зобов’язань за 2018-2019 роки.

Кінцевий час подання тендерних пропозицій 10 травня. Дата аукціону буде визначена з початком прийому пропозицій.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі