На Трускавецькій збудують ще один офіс

ПП "ІД Інвест Груп" планує протягом року збудувати новий офісний центр на вулиці Трускавецькій. 

ПП “ІД Інвест Груп” планує протягом року збудувати новий офісний центр на вулиці Трускавецькій.

Відповідне будівництво було погоджено виконавчим комітетом Львівської міської ради.

ПП “ІД Інвест Груп“ збудує офісний центр з підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. Трускавецькій, 48. Як зазначив представник компанії будівництво розпочнеться через чотири місяці, а звершити його планують у першому кварталі 2021 року.

Земельна ділянка площею 0,3350 га призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури. Мова йде про тип адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку.

Як зазначається в розпорядженні гранично допустима висотність офісу не перевищуватиме 35,50 м, а допустимий відсоток забудови земельної ділянки складатиме 34 %.

Будівництво офісного центру з підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. Трускавецькій, 48 розташоване поза межами зони регулювання забудови. Проектування об’єкта здійснювати відповідно до діючих будівельних норм та правил.

За даними порталу YouControl ПП “ІД Інвест Груп” існує 5 років, однак компанія знаходиться в житловій будівлі. Її керівником є Ковальчук Зоряна. В основному підприємство займається організацією будівництва будівель, а також діяльністю посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами.

Варто також зауважити, що під час засідання представник підприємства зазначив, що крім будівництва вони також займуться й інфраструктурою, що знаходиться поруч. Зокрема йдеться про ремонт дороги.

Нагадаємо, раніше виконком вже погодив на ті й же вулиці будівництво паркінгу з офісними будівлями. Мова йде про будівництво паркінгу з адміністративно-офісними приміщеннями на Трускавецькій, 11.  Як зазначив начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев сьогодні на тому місті пустка.

Крім цього, забудівельник має перенести колектор, що знаходиться поруч, адже відповідне рішення було проговорено між сторонами раніше. “Поруч ми будуємо наш міський архів і є згода забудовника, щоб в якості оплати за інвестиційний внесок він переніс колектор і таким чином пришвидшив будівництва нашого архіву”, – повідомив Андрій Садовий, мер міста Львова.

 

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі