На Угорській збудують новий житловий будинок

ТзОВ "КСФ Груп" отримало містобудівні умови та обмеженні на будівництво  багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14. 

Виконком погодив будівництво нового житлового будинку.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 17 січня, на пленарному засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

ТзОВ “КСФ Груп” отримало містобудівні умови та обмеженні на будівництво  багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14.

Згідно з розпорядженням, будівництво відбуватиметься на земельній ділянці площею 1,1803 га, функціональне призначення якої – зона багатоповерхової житлової забудови відповідно до детального плану території, затвердженого ухвалою міської ради. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд має складати до 32,80 метрів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 10 %.

Згідно з даними порталу YouControl ТзОВ “КСФ Груп” існує на ринку вже 3 роки, в основному компанія займається купівлею та продажем власного нерухомого майна. Крім цього “КСФ Груп” також займається організацією будівництва будівель, житлових і нежитлових приміщень. Розмір статутного капіталу компанії становить 2 мільйони 238 тисяч гривень, однак станом на сьогодні вони мають місцевий борг у розмірі в 79 тисяч 444 гривні. У жовні цей борг складав 121 тисячу гривень.

Нагадаємо, у жовтні виконком ЛМР погодив містобудівні умови ТзОВ “КСФ Груп” на будівництво нового дитсадка. Мова йде про будівництво на земельній ділянці площею 1,1803 га, що призначена дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл відповідно до детального плану території, за адресою вул.Угорська,14.  Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд 11,10 м, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 7 %.

Також додамо, що виконком погодив містобудівні умови ТзОВ “Школа “Нова освіта“ на будівництво навчального закладу на вул. Угорській, 14 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд. Варто зазначити, що йдеться саме про школу, яку зобов’язався звести “КСФ Груп”, який будує на тій вулиці житловий квартал. Школа матиме 3 поверхи, а її будівництво планують завершити до кінця наступного навчального року.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі