На відновлення дорожньої розмітки у Личаківському районі виділять понад 800 тисяч гривень

Очікувана вартість послуг з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки акриловими фарбами та холодним пластиком становить 830 тисяч гривень. 

Вчора, 31 грудня, опублікували тендер на послуги з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки акриловими фарбами та холодним пластиком на території Личаківського району.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozoroo.

Очікувана вартість послуг з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки акриловими фарбами та холодним пластиком становить 830 тисяч гривень.

У технічному завданні вказано, що відповідну послугу необхідно надавати згідно ДСТУ 2587:10 «Розмітка дорожня. Загальні технічні умови. Методи контролювання. Правила застосування». Оновлювати дорожню розмітку фарбою будуть на 14 вулицях Личаківського району, а також окрім цього нанесуть пішохідні переходи на 16 вулицях. Зазначено, що нанесення лінії дорожньої розмітки повинно проводитись акриловими фарбами з світло-відбиваючими кульками.

Також Підрядник має нанести дорожню розмітку холодним пластиком на 9 вулицях та облаштувати на 7 вулицях пішохідні переходи.

Враховуючи специфіку предмета закупівлі  послуги з нанесення  горизонтальної дорожньої розмітки акриловими фарбами та холодним пластиком можуть проводитись на вулицях та площах Личаківського району протягом 2019 року за повідомленням  Замовника.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 19 лютого.

Також варто додати, що у 2019 році на оновлення та нанесення нової дорожньої розмітки у місті передбачено близько 8 мільйонів гривень. “Ці кошти мають бути використані для нанесення дорожньої розмітки фарбою та холодним пластиком. Яким із цих матеріалів поновлюватимуть дорогу залежить від розмітки, яка була нанесена на місці раніше”, – зазначили у прес-службі Львівської міської ради.

Зокрема 28 січня на порталі публічних закупівель Prozorro опублікували тендер про надання послуг з нанесення або відновлення дорожньої розмітки у Шевченківському районі. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 14 лютого, а його очікувана вартість становить 1 мільйон 560 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі