На вокзалах встановлюватимуть мобільні термінали для продажу залізничних квитків

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» оголосила закупівлю мобільних терміналів для продажу квитків. 

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» оголосила закупівлю мобільних терміналів для продажу квитків.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

До кінця цього року Львівська залізниця має отримати 51 новий мобільний термінал для продажу квитків.

Вони мають застосовуватись для купівлі квитків пасажирських поїздів приміського сполучення, як білетні каси залізничних станцій та інформаційний пункт щодо зупинки поїздів. Мобільні термінали мають формувати та друкувати проїздні та перевізні документи, де будуть зазначені пункти відправлення і прибуття та інші реквізити з одночасним оформленням даних електронної контрольної стрічки.

Підрядник має забезпечити взаємодії терміналу з підсистемою збору фінансової та статистичної інформації, а також сумісність з системами продажу квитків «Термінал Т УЗ» та автоматизованою системою обслуговування пасажирів приміського залізничного транспорту АС ОППЗТ. Згідно з технічним завданням термінали мають бути нові, виготовлені цього року, автономність вбудованих акумуляторів живлення яких має становити не менше 16 год.

Гарантійний термін експлуатації має становити не менше ніж, 18 місяців з дня введення в експлуатацію. Закупівля відбуватиметься за кошти підприємства.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 25 листопада.

Варто додати, що рішення про встановлення даних терміналів входить до стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця». У найближчі тижні мобільні термінали вже запрацюють на центральному вокзалі в Києві. Надалі їх встановлять  на інших вокзалах України.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі