На вул. Городоцькій частково відремонтують тротуари

Мова йде про тротуар парної сторони від буд. №196 до вул. Вільхової.

Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради оголошує тендер з капітального ремонту доріг та тротуарів на вул. Городоцькій в м. Львові.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Мова йде про тротуар парної сторони від буд. №196 до вул. Вільхової. Очікувана вартість виконання робіт – 4 млн 570 тис. гривень.

Згідно з умовами тендеру, підрядник попередньо проведе підготовчі та демонтажні роботи, видалить 10 аварійних та сухостійних дерев та 51 кущ. Відтак підрядна організація займеться безпосередньо дорожніми роботами: улаштуванням дорожнiх корит, встановленням бортових каменів, асфальтуванням, влаштуванням покриттів велодоріжок та тротуарів. Між тим, передбачено висадити 18 дерев та 104 кущі.

Виконавця робіт визначать 3 червня під час аукціону за пріоритетом нижчої цінової пропозиції. Роботи мають виконати до кінця 2020 року.

Нагадаємо, як повідомляла ІА “Вежа”, на вулиці Виговського мали відремонтувати тротуар за понад 2,5 мільйона гривень. Станом на сьогодні аукціон вже завершений, а підряднк – визначений. Ремонтувати тротуар непарної сторони від вул.Кульчицької до будинку №55  за зниженою вартістю – 1 млн 883 тис. грн буде ПП “Мегапромбудімпекс”. Завдяки проведенню тендеру вдалося заощадити 664 тисячі гривень.

Згідно з даними Youcontrol, розмір статутного капіталу приватного підприємства – всього тисяча гривень. В основному займається будівництвом житлових та нежитлових будівель.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі