На вул. Княгині Ольги тривають роботи з облаштування велодоріжки

У 2019 році в місті планують реалізувати масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок на 4 великих дорогах — вул. Любінській, Сихівській, Кн. Ольги та пр. Чорновола.

Львів розширює веломережу. У 2019 році в місті планують реалізувати масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок на 4 великих дорогах — вул. Любінській, Сихівській, Кн. Ольги та пр. Чорновола.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Одним з наймасштабніших проектів є будівництво велодоріжки на вул. Княгині Ольги, яка є найкоротшим зв’язком між великим житловим районом на півдні м. Львова та центральною частиною міста. Згідно з проектом на вулиці буде облаштовано близько 18 тис. м2 тротуарів, близько 6 тис. м2 велодоріжки і до 1 тис. м2 спільної зони. Загальна вартість робіт згідно з експортним звітом на сьогодні складає близько 32 млн 582 тис. грн. Наразі виконано понад 80% робіт від виділеного на цей рік бюджету.

«Ми частково виконали велодоріжку в один бік тротуаром і частково переходимо до асфальтування велодоріжок на ділянці від вул. Володимира Великого до вул. Сахарова. В обидва боки будемо асфальтувати велодоріжки. Тротуари вже на 90% виконані, залишається лише 200 метрів тротуару протягнути. Далі у планах поетапно у вересні перейти на ділянку від Володимира Великого до Наукової. Роботи планують завершити до середини вересня», — зазначив начальник відділу капітального ремонту Ігор Матківський.

Загалом Львів перетнув позначку у 100 км велосипедних шляхів.

Нагадаємо, паралельно триває будівництво велодоріжки на пр. Чорновола, яка дозволить з’єднати центр міста з смт. Брюховичі.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі