На вул. Малоголосківській збудують першу помісну святиню в Україні

по вулиці Малоголосківській у Львові відбулось освячення хреста на місці будівництва першої помісної святині в Україні.

3 жовтня, по вулиці Малоголосківській у Львові відбулось освячення хреста на місці будівництва першої помісної святині в Україні.

Як зазначили під час урочистого освячення хреста, на цьому місці невдовзі буде збудовано святиню на честь Великомученика Юрія Побідоносця.

«Ми спільно із собором священослужителів та присутніми, а також  керівництвом девелоперської компанії Lev Development, що є ініціаторами встановлення хреста та будівництва святині, що буде освячена на честь Великомученика Юрія Побідоносця в єдиній помісній церкві», – зазначив Іван Сас, секретар Львівської єпархіальної ради УАПЦ.

Нову святиню збудують неподалік житлових комплексів OBRIY та OBRIY2 по вулиці Малоголосківській. «Наша компанія уважно ставиться до потреб майбутніх мешканців. Духовна складова також дуже важлива. Відтак ми підтримали ініціативу священнослужителів та будемо активно долучатись до будівництва цієї святині», – за  значив Олександр Островський, співзасновник девелоперської компанії Lev Development.

Він також висловив сподівання, що уже за декілька років на місці встановленого хреста стоятиме новозбудоване святе місце.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі