На вулиці Просвіти нарешті завершили з капітальним ремонтом дороги

Вартість капітального ремонту вул. Просвіти становить близько 11 млн. грн.

На вул. Просвіти завершено капітальний ремонт. Роботи повністю завершені і сьогодні наприкінці дня вулиця буде повністю відкрита для руху транспорту.

Про це повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації, інформує прес-служба Львівської міської ради.

На його думку, капітальний ремонт вулиці Просвіти у Львові був одним з пріоритетних об’єктів з ремонту на цей рік.

«Сьогодні наприкінці дня вул. Просвіти відкриємо для проїзду транспорту. Швидше, з початку грудня, вулиця була відкрита для пішоходів, а щоб відкрити її для проїзду транспорту необхідно було почекати, щоб все відстоялося. Наразі всі роботи, які були заплановані згідно з проектом, ми виконали. Додатково виникли роботи з укріплення підпірної стінки, яка деформувалася після проведення робіт з капітального ремонту вулиці. Тому цього року будемо виготовляти ПКД, щоб вже наступного року провести ці локальні роботи”, — розповів Андрій Зозуля.

За його словами, вартість капітального ремонту вул. Просвіти становить близько 11 млн. грн.

Нагадаємо, роботи з капітального ремонту вул. Просвіти виконувала підрядна організація ТОВ «Грант-Захід» на замовлення Галицької районної адміністрації.

Варто вказати, що згідно даних Youcontrol ТОВ «Грант-Захід» є однією з 5 будівельних компаній, якими керує львівський підприємець Юрій Кужея.

Проектом ремонту вул. Просвіти була передбачена заміна колектора, заміна водопроводу, дощової каналізації, випусків каналізації з будинків, будинкові вводи, частковий ремонт підпірних стінок, встановлення гідрозатворів та дощоприймачів, перекладання бруківки на дорозі, замощення тротуарів плиткою. Також здійснено ремонт зовнішнього освітлення. Довжина дороги, де відбувалися роботи, становить 308 м.

Зазначимо, протягом 2018 року на території Галицького району було заплановано проведення капітального ремонту вулиць на суму 24 млн 243 тис грн. Серед важливих об’єктів, які знаходилися в роботі: капітальний ремонт вул. Котлярської, вул. Просвіти, вул. Руданського. Також в травні цього року було завершено капітальний ремонт вул. І. Рутковича, який розпочався у 2017 році.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на вул. Просвіти завершено капітальний ремонт, однак поки вона відкрита лише для пішоходів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі